Gold Invest - obchod s investičním zlatem a stříbrem

Detail produktu

Duhový Obsidián

Možnost objednat

Kód produktu: SPERK01
Ryzost: Zlaceno 24K
Hmotnost: 6,7g
Produkt: Zlacený šperk
Rozměr: 4,5cm x 2,5cm
Výrobce: Karin Lindnerová
Kvalita provedení Ruční práce -originál
Přírodní kámen Přírodní kámen

Aktuální cena: 999 Kč


Více informací

Krásný a vzácný duhový obsidián původem z Mexika. Černý kámen, jež hází zvláštní barevné odlesky v "pruzích". (ty jsou ve skutečnosti způsobeny lomem světla, nikoliv tím, že by byl kámen sám o sobě barevný) Pro milovníky tajemna, je to kámen jako stvořený: je to totiž karmický kámen, a pomáhá nám rovněž při zbavování starých zlozvyků, návyků ale i závislostí všeho druhu...

Šperkař Manfred Lindner začal již před rokem 1989 s výrobou autorských šperků z pravých kamenů. Naše obchodní partnerka Karin Lindnerová, po skončení sklářské školy začala aktivně působit v otcově firmě. Svou vlastní cestou se rozhodla jít poté, co se naučila v praxi vše o výrobě, distribuci a prodeji šperků a založila firmu ŠPERKY KARIN. Při ruční výrobě šperků z pravých kamenů a polodrahokamů využíváme letitých zkušeností brusičů a šperkařů Jablonecka. Zároveň se snažíme vnést do každého šperku originalitu, jedinečnost a příběh. Dnes vyrábíme kolekce moderního designu které se odlišují od komerce a unikátní luxusní šperky. Tyto šperky jsou zlaceny 24 karátovým zlatem, tak aby Vám dlouho sloužili a byli vždy ozdobou nevšedních příležitostí.

Užití: sebevědomí, věštění, ochrana, uzemnění, klid
Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu ohně.
Zavádí vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Má dvojaký charakter: ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale může též pomáhat špatným lidem v nekalých kouscích. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, ale může vyvolat i deprese. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Pro své silné a dvojaké účinky by měl být nošen s regulujícím křišťálem.
Barvy: černá, hnědá, rudá, zlatavá
Naleziště: USA, Mexiko