Gold Invest - obchod s investičním zlatem a stříbrem

Výnosové zlato

Výnosové zlato je revoluce v investování

Zlato je samozřejmě ryzí 999/1000Au. a je určeno konzervativním klientům, kteří sází na jistotu a garance. Tento produkt registrovala a přinesla na světový trh Rafinerie GSP.
Výhodou tohoto programu je že, klient má trojí zisk a přitom nemůže prodělat. Garantujeme Vám odkup Vašeho slitku za London Fix,  minimálně však za cenu nákupu, to je cena za kterou jste zlato nakoupil, kdyby náhodou zlato kleslo a to ještě + 1 % nad LBMA (burzovní fix).

Výnosové zlato se chová takto: např.. PEPIGUE : Koupíte si např. 100g slitek investičního zlata, který máte u sebe doma a každý měsíc Vám mincovna garantuje 0,8% úročení vaší investice, tyto % Vám mění na fyzické ryzí zlato a každý měsíc Vám ho posílá domů, tj. 0,8 gramu ve tvaru malého slitku měsíčně + 13-tý  výnosový slitek z pohybu burzy, kdy analytici hlídají nejnižší a nejvyšší bod, ten se fixuje a každý měsíc připisuje na virtuální účet, kde se na konci období, tj. po 12 měsících, sečte, vyplatí max 10%  promění do ryzího investičního zlata a opět posíláme Vám domů. Celé je to garantováno zpětným odkupem, a to za Londýnský Fix LBMA ( kurzovní lístek světové ceny ) + 1 % nad tento kurzovní lístek.  0,8 g měsíčně je vypláceno a posíláno pouze po dobu držení zlata, maximálně 12 měsíců a výnos je podmíněn neprodáním svého zlata zpět a to minimálně po dobu jednoho roku.

Revoluční a garantované ZISKY:

  • 1) garantovaných 0,8g měsíčně ( tj. 9,6% pa. = 9,6g ) - Každý měsíc se Vám posílá zlatý slitek na Vámi zvolenou adresu.
  • 2) 13-tý slitek, tj. zisk s výnosu burzy z rozdílu kurzu ( nízký & vysoký ) - je vytvořen on-line účet kde se zisky převádí a po 12 měsících se  Vám vyplácí max 10% ve formě zlatých slitků a opět posílá na adresu.
  • 3) garantovaný odkup +1% nad burzu, a to jak vlastní slitek, tak bonusové zlato.
  • 4) garance odkupu za London Fix, minimálně však  cenu pořizovací, ( kdyby klesalo, Váš slitek vykoupíme za cenu za kterou jste koupili ).

Toto je (R)evoluce !!!

Náš klient nemůže prodělat, i kdyby  zlato celý rok klesalo.... , a přitom je osvobozen od daně dle zákona § 92 zákona 235/2004 Sb.